GİZLİLİK POLİTİKASI

 

www.isorhangazi.com internet sitesi üzerinden sağladığı hizmetler kapsamında başta üyelerimiz olan işveren ve iş arayan adaylar olmak üzere, ziyaretçilerinin ve diğer üçüncü kişilerin gizliliğine değer vermekte olup, paylaşılan kişisel bilgilerin gizliliği ve bilgilerin güvenliği ile ilgili olarak bu kişi ve kurumların sahip olabileceği kaygıları saygıyla karşılamaktadır.

Gizlilik Politikası’nın Kapsamı

  1. isorhangazi olarak internet sitesi verdiği hizmet kapsamında söz konusu site üzerinden girmiş olduğunuz verileriniz ve bu verilerin güvenliği hususunda işbu “Gizlilik Politikası” ’nı hazırladık.
    İşbu Gizlilik Politikası’nda kullanılan kişisel bilgiler terimi sizi tanımlayabilecek isminiz, e- posta adresiniz, iletişim bilgileriniz veya adresiniz vb. gibi bilgileri ifade etmektedir.
    Sisteme girişi yapılan hiçbir bilginin ve kişisel verilerin kaydı tutulmamakta, hiçbir şartta ve koşulda saklanmamaktadır.
  2. Gazetelerin ilan sayfaları şeklinde işleyen, herhangi bir aracılık, görüştürme-özgeçmiş toplama faaliyeti içermeyen, eleman alımına ilişkin firma sahiplerinin serbestçe ilan verebildikleri ve bu ilanları tüm iş arayan üye olmaksızın görebildikleri, söz konusu ilanlara başvuru yapabilmek için isorhangazi portalına öz geçmiş göndermeksizin ya da üye girişi yapmaksızın doğrudan ilanı veren firmaya ulaştıkları bir platformdur.
  3. “ Sarı Sayfalar “ niteliğinde bir platform olma özelliği taşıyan isorhangazi platformu, Orhangazi Ticaret ve Sanayi Odası üyelerinin ve iş arayanların ilan taleplerini karşılamak üzere kurulmuştur.
  4. 4904 sayılı İŞKUR Kanunu ve özel istihdam bürosu izni mevzuatı açısından ve 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu kapsamında değerlendirmeler yapılarak, gerekli hassasiyetler göz önünde bulundurulmuştur.

Gizlilik Politikamız ile ilgili her türlü soru ve öneriniz için bilgi@isorhangazi.com mail adresimizden bize ulaşabilirsiniz.