KULLANIM SÖZLEŞMESİ
HÜKÜMLER
I. SÖZLEŞME HAKKINDA
Kişisel verileriniz ile ilgili haklarınız, gizlilik sözleşmesinde belirtildiği hususları içerir.
Buna ilişkin istenen bilgilerin platforma girilmesi halinde kişi ve kurumların 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu kapsamında rızalarının alındığı anlamında kabul edilir.
II. HİZMETLERİMİZ
İşbu Sözleşme, halihazırda www.isorhangazi.com alan adı üzerinde yer alan platform aracılığı ile verilen istihdam edilme ve eleman arama talebine yönelik hizmetler için geçerlidir. Bu portal üzerinden  verilen hizmetler “Eleman Arayan ve İş arayan” olarak 2 kategoride değerlendirilmektedir.
III. PLATFORM KULLANIMINA İLİŞKİN HÜKÜMLER

  1. İş Arayan, iş arama kapsamında Platformda paylaştığı bilgilerden yararlanarak 3. tarafların kendisine ulaşması için izin vermektedir. Bu bilgilerle ilgili olarak ortaya çıkabilecek her türlü hukuki, cezai ve/veya idari sorumluluk bizzat iş arayana aittir.
  2. Eleman Arayan, isorhangazi Platformunda yer alan alanlara verilerini girerek görüntülenmesini istediği bilgileri yayınlar. İş veren bilgilerle ilgili herhangi bir yükümlülüğü ve/veya müdahale hakkı olmadığını peşinen kabul eder. Bu bilgilerle ilgili olarak ortaya çıkabilecek her türlü hukuki, cezai ve/veya idari sorumluluk bizzat eleman arayana aittir.
  3. 4904 sayılı İşkur Kanunu ve özel istihdam bürosu izni mevzuatı kapsamında isorhangazi platformunda veya herhangi bir veri tabanında hiçbir şekilde kayıt tutulmamakta olup, verdiğiniz ilan süresi sonunda bilgileriniz otomatik olarak silinecektir.
  4. İş arayan veya Eleman Arayan “İlanımı yayınla” butonuna basmanızla birlikte, ilanın sona ereceğe tarihe kadar kişisel veri niteliğindeki bilgilerinizin 3. taraflarca görünür hale geleceğini kabul ettiğinizi ve 6698 sayılı kişisel verilerin kullanılması kanunu kapsamında açık beyan rıza gösterdiğinizi kabul etmiş olursunuz.