Gıda Mühendisi

Pozisyon: Gıda Mühendisi
Tarih: 11 Kas 2020 | İlçe: Orhangazi/Bursa, Türkiye

GENEL NİTELİKLER VE İŞ TANIMI Bursa/Orhangazi Fabrikamızda istihdam edilmek üzere “Gıda Mühendisi” aranmaktadır. Üniversitelerin Gıda Mühendisliği bölümünden mezun, Tercihen gıda üretimi yapan firmalarda en az 2 yıl benzer deneyime sahip, Gıda mevzuatı konusunda yeterli bilgiye sahip, Raporlama ve tablolama seviyesinde MS Office programlarını kullanabilen, Bölümünde çalışan üretim ekibinin sorumluluğunu alabilecek, İnsan ilişkilerinde başarılı, iletişimi kuvvetli, yönetsel özellikleri gelişmiş, çözüm ve sonuç odaklı çalışan, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, Bursa Orhangazi ilçesinde ikamet edebilecek, Adaylar aranmaktadır. İŞ TANIMI Üretim planının gerçekleşmesinin sağlanması ve takibinin yapılması, Üretimde hedeflenen miktar ve kalitenin gerçekleştirilebilmesi için gerekli çalışmaların yürütülmesi, Üretimin ihtiyaç duyduğu eksikliklerin tespit edilmesi ve ilgili taleplerin oluşturulması, Vardiya başlangıç - bitiş ve verimlilik raporlarının hazırlanması, Üretim çalışanlarının sevk ve idaresinin sağlanması, Üretim çalışanlarının izin, rapor ve giriş çıkışlarının takip edilmesi.

Anahtar Kelimeler: GIDA MÜHENDİSİ

Balıkdünyası Su Ürünleri Bursa(Orhangazi)

Yetkişi Kişi: kariyer.net
Telefon: 02245737511
E-Posta: muhasebe@balikdunyasi.com.tr

isorhangazi.com nasıl çalışır?

Orhangazi'nin iş ve eleman sorununa çözüm yaratmak amacıyla hazırladığımız bu platformda çok hızlı eleman ve iş ilanı yayınlayabilirsiniz.

İlan Ver

İster eleman arayan firma ol, ister iş arayan eleman. isorhangazi.com platformunda çok hızlı ilan yayınlayabilirsin.

İlanları Tara

Girilmiş ilanlarda firma adına, iş başlığına veya anahtar kelimelere göre aramanı yap, sonuçları hemen listele.

Eleman/İş bul

isorhangazi.com'da yayınlanmış yüzlerce ilan arasından hayalindeki işe yada elemana isorhangazi.com farkıyla hemen ulaş.