Genel Başvuru

Pozisyon: genel başvuru
Tarih: 11 Kas 2020 | İlçe: Orhangazi/Bursa, Türkiye

GENEL NİTELİKLER VE İŞ TANIMI GENEL İLAN Türkiye’nin 81 ilinde 9000 marketiyle, vatandaşımıza istihdam sağlayan perakende zincirimiz, dinamik çalışan kadromuzun desteği ile her geçen gün büyümektedir.Ardahan Çıldır’dan EdirneKeşan’a A101 Türkiye’nin her ilçesinde olup, değerli personellerimizin desteği ile müşterilerimize hizmet vermekten gurur duyuyoruz. 2015-2018 yıllarında, Türkiye’nin en çok istihdam yaratan şirketi olan A101 olarak, 2020’de de büyüyen organizasyonumuzla bu istihdamlara devam ediyor olacağız. Orhangazi Bölge Müdürlüğüne bağlı ofis, depo ve mağazalarımızda tecrübeli veya yetiştirilmek üzere şirketimizde kariyer yapmayı hedefleyen takım arkadaşları arıyoruz. Aranan Nitelikler En az lise mezunu, Vardiyalı çalışma saatlerine ayak uydurabilen, İnsan ilişkilerinde başarılı, dikkatli, takım çalışmasına yatkın, Aktif, dinamik, sonuç odaklı çalışabilen, Müşteri ve hizmet odaklı bir anlayışa sahip, Askerlik hizmetini tamamlamış, Bursa Yıldırım,Yalova,Gemlik,Gürsu,İnegöl,İznik,Karamürsel,Kestel,Orhangazi,Osmaneli, Yenişehir, lokasyonlarında ikamet eden. İlanımız Genel Başvuru niteliğindedir. Başvurunuz, gelecekte oluşabilecek iş fırsatları için gizlilik prensiplerimiz içinde saklanacaktır. Niteliklerinize uygun boş pozisyonumuz olması durumunda değerlendirilmeye alınacaktır. Lütfen başvurunuzu yaparken çalışmak istediğiniz bölgeyi ve pozisyonu belirtiniz.

Anahtar Kelimeler: genel başvuru

YENİ MAĞAZACILIK ANONİM ŞİRKETİ

Yetkişi Kişi: kariyer.net
Telefon: 0850 808 2 101
E-Posta: ebru.lale@a101.com.tr

isorhangazi.com nasıl çalışır?

Orhangazi'nin iş ve eleman sorununa çözüm yaratmak amacıyla hazırladığımız bu platformda çok hızlı eleman ve iş ilanı yayınlayabilirsiniz.

İlan Ver

İster eleman arayan firma ol, ister iş arayan eleman. isorhangazi.com platformunda çok hızlı ilan yayınlayabilirsin.

İlanları Tara

Girilmiş ilanlarda firma adına, iş başlığına veya anahtar kelimelere göre aramanı yap, sonuçları hemen listele.

Eleman/İş bul

isorhangazi.com'da yayınlanmış yüzlerce ilan arasından hayalindeki işe yada elemana isorhangazi.com farkıyla hemen ulaş.