BEBEKOLOG-SATIŞ DANIŞMANI

Pozisyon: BEBEKOLOG
Tarih: 07 Ara 2023 | İlçe: Orhangazi

GENEL NİTELİKLER VE İŞ TANIMI ebebek’in yeni açılacak olan Bursa Orhangazide yeni açılacak mağazasında çözüm odaklı lider bir çalışan, *Bebekolog olarak görev almak ister misin? *Bebekolog Bebeklerin ihtiyaçları ile ilgili bilgilenmiş ve bildiklerini paylaşan ebebek çalışanlarıdır En az lise mezunuysanız, Pozitif enerjinizle, perakendenin hızlı ve dinamik çalışma temposunda olmak istiyorsanız, Takımla birlikte hareket ederim ve iletişim kurmaktan hoşlanırım diyorsanız Zarafet ve nezaketle davranmak benim için önemli diyorsanız, Bebekoloji Felsefesini benimser, çevreme de benimsetirim diyorsanız, İŞ TANIMI Bebekolog Bebeklerin ihtiyaçları ile ilgili bilgilenmiş ve bildiklerini paylaşan ebebek çalışanlarıdır. Bebekoloji Felsefesi Bebeği anlama ve anlatabilme bilimidir. Bebeveyn odaklıdır. Bebeveyn, bebeğin gelişim sürecine eşlik eden, öğrenerek ilgilenen kişilerdir. Not Adres Camiikebir Mahallesi, Horhor Caddesi No6 Bursa/Orhangazi Aday Kriterleri Tecrübe Tecrübeli / Tecrübesiz Eğitim Seviyesi Lise(Mezun), Ön Lisans(Öğrenci), Ön Lisans(Mezun), Üniversite(Öğrenci), Üniversite(Mezun), Yüksek Lisans(Öğrenci), Yüksek Lisans(Mezun), Doktora(Öğrenci), Doktora(Mezun)

Anahtar Kelimeler: satış, danışmanı,

eBebek

Yetkişi Kişi: eBebek
Telefon: 0 224 573 81 69
E-Posta: bilgi@orhangazitso.org.tr

isorhangazi.com nasıl çalışır?

Orhangazi'nin iş ve eleman sorununa çözüm yaratmak amacıyla hazırladığımız bu platformda çok hızlı eleman ve iş ilanı yayınlayabilirsiniz.

İlan Ver

İster eleman arayan firma ol, ister iş arayan eleman. isorhangazi.com platformunda çok hızlı ilan yayınlayabilirsin.

İlanları Tara

Girilmiş ilanlarda firma adına, iş başlığına veya anahtar kelimelere göre aramanı yap, sonuçları hemen listele.

Eleman/İş bul

isorhangazi.com'da yayınlanmış yüzlerce ilan arasından hayalindeki işe yada elemana isorhangazi.com farkıyla hemen ulaş.