Gayrimenkul Danışmanı Arıyoruz

Pozisyon: Gayrimenkul Danışmanı
Tarih: 20 Kas 2023 | İlçe: Merkez

Coldwell Banker, uluslararası güvenilir, yenilikçi ve kendisini mükemmel hizmet kalitesine adamış ve bu prensiple gayrimenkul sektöründeki liderliğini 115 yıldır sürdüren dünyanın en köklü gayrimenkul danışmanlık markasıdır. Coldwell Banker Safran Gayrimenkul ofisi olarak, siz değerli girişimcilere Çalışma saatlerinizi ve gelirinizi kendinizin belirleyeceği harika bir iş fırsatı sunuyoruz... Gayrimenkul Sektöründe her geçen gün büyüyen Coldwell Banker Safran Gayrimenkul ofisi için yeni takım arkadaşları arıyoruz. Gayrimenkul sektörüne ilgi duyan ve bu sektörde kariyer yapmak isteyen, Eğitimin sürekli olduğuna inanan, kişisel gelişimine önem veren, Herhangi bir alanda ön lisans- lisans eğitimi olan, Dürüstlüğü ilke edinmiş, çevresiyle uyumlu çalışabilen, Kurumsal bir kimlik altında çalışabilecek sorumlulukta olan, Maaş sistemi ile değil, kendi işinin sahibi olmak isteyen ve potansiyeline bağlı performansına güvenen, Dış görünümüne özen gösteren, İkna ve satış yeteneği olan, Yalova’da ikamet eden, Siz değerli girişimcileri bekliyoruz! Neden Coldwell Banker Safran Gayrimenkul’de Gayrimenkul Danışmanı Olmalısınız? Eğitimler Haftada 2 gün düzenli eğitim ile satış teknikleri kısa sürede öğrenilir ve uygulamasına Saha Brokerı yardımcı olur. Yüksek Kazanç Pass Paylaşım Sistemi ile danışmanları için yüksek kazanç imkânı sunar. Müşteri Portföyü Danışmanlar Türkiyedeki tüm müşteri altyapısına ulaşır ve müşterisi olmasa dahi sektöre hızlı bir giriş yapabilir. Yüksek Teknoloji Coldwell Banker, Google altyapısı ve birçok entegre sektör teknolojilerini en etkili şekilde kullanan firmadır. Çalışma Ortamı Modern ve Profesyonel çalışma ortamı ile, danışmanlarımız sadece işine odaklanır, kâğıt işleri ofisiniz tarafından yapılır. Zaman Yönetimi Kendinize ve ailenize zaman ayırabileceğiniz, çalışma ve tatil programını kendiniz organize edebileceğiniz harika bir sektör. Detaylı Bilgi İçin Arayabilirsiniz..

Anahtar Kelimeler: Emlak Gayrimenkul yatırım girişimci patron yalova orhangazi kariyer istihdam iş iş ilanı iş başvurusu kariyer imkanı kazanç para

Coldwell Banker Safran Gayrimenkul

Yetkişi Kişi: Merve Gümüş
Telefon: 543 503 07 75
E-Posta: merve.gumus@cb.com.tr

isorhangazi.com nasıl çalışır?

Orhangazi'nin iş ve eleman sorununa çözüm yaratmak amacıyla hazırladığımız bu platformda çok hızlı eleman ve iş ilanı yayınlayabilirsiniz.

İlan Ver

İster eleman arayan firma ol, ister iş arayan eleman. isorhangazi.com platformunda çok hızlı ilan yayınlayabilirsin.

İlanları Tara

Girilmiş ilanlarda firma adına, iş başlığına veya anahtar kelimelere göre aramanı yap, sonuçları hemen listele.

Eleman/İş bul

isorhangazi.com'da yayınlanmış yüzlerce ilan arasından hayalindeki işe yada elemana isorhangazi.com farkıyla hemen ulaş.