Dış Ticaret Operasyon Sorumlusu

Pozisyon: Dış Ticaret Operasyon Sorumlusu
Tarih: 21 Oca 2021 | İlçe: Orhangazi

Bursa Orhangazi’de faaliyet gösteren gübre fabrikamız için Dış Ticaret Operasyon Sorumlusu arıyoruz. İş Tanımı Tüm ithalat veya ihracat işlemleriyle ilgili yazışmaları yürütmek, İthalat ve ihracat operasyonları ile ilgili belgeleri hazırlamak, Akreditifli işlemler ile akreditif analizi yapmak, Dış ticaret süreçlerinde ilgili bankalar ile koordinasyon sağlamak, Sipariş süreçlerinin takibini yapmak ve sorunsuz bir şekilde sonuçlandırılmasını sağlamak, Nakliye ve gümrükleme süreçlerinin organizasyonu ile takibini gerçekleştirmek, İlgili yasa ve yönetmelikler hakkındaki gelişmeleri takip etmek, Tüm dış ticaret operasyonlarının raporlarını hazırlamak ve yönetime sunmak, İhracatı yapılacak Organik ürünler için Tarım Bakanlığından gerekli organik izinlerin alınmasını sağlamak. Adayların Tiger işletim sistemini çok iyi kullanması ve iyi derecede İngilizce yazabilmesi ve/veya konuşabilmesi tercih sebebidir.

Anahtar Kelimeler: Dış,Ticaret, Operasyon, Sorumlu, Uzman

OLİMPUM DIŞ TİCARET.PAZARLAMA LTD.ŞTİ.

Yetkişi Kişi: kariyer.net
Telefon: 0224 586 01 82
E-Posta: info@olimpum.com

isorhangazi.com nasıl çalışır?

Orhangazi'nin iş ve eleman sorununa çözüm yaratmak amacıyla hazırladığımız bu platformda çok hızlı eleman ve iş ilanı yayınlayabilirsiniz.

İlan Ver

İster eleman arayan firma ol, ister iş arayan eleman. isorhangazi.com platformunda çok hızlı ilan yayınlayabilirsin.

İlanları Tara

Girilmiş ilanlarda firma adına, iş başlığına veya anahtar kelimelere göre aramanı yap, sonuçları hemen listele.

Eleman/İş bul

isorhangazi.com'da yayınlanmış yüzlerce ilan arasından hayalindeki işe yada elemana isorhangazi.com farkıyla hemen ulaş.