Turbomakine Tasarım ve Simülasyon Mühendisi

Pozisyon: Turbomakine Tasarım ve Simülasyon Mühendisi
Tarih: 21 Oca 2021 | İlçe: Orhangazi

Kıraça Holding bünyesinde faaliyet gösteren Kırpart Otomotiv, motor komponentleri üretiminde sektörünün önde gelen üreticilerinden olan Kırpart, 1998 yılından beri otomotiv yan sanayisinde dünyanın başlıca Orijinal Parça Üreticileri (OEM) için güvenilir bir çözüm ortağı olarak yer almaktadır. Bursa/Orhangazi’de bulunan Kırpart Otomotiv ’de Turbomakine Tasarım ve Simülasyon Mühendisi olarak görev yapacak aşağıda belirtilen özellikleri taşıyan donanımlı ve enerjik bir takım arkadaşı arıyoruz. Üniversitelerin Makina Mühendisliği, Otomotiv Mühendisliği veya ilgili mühendislik bölümlerinden mezun, Tercihen otomotiv sektöründe deneyimi olan, Çok iyi seviyede İngilizce dil bilgisine sahip, Turbomakineler konusunda bilgi ve tecrübeye sahip, Ansys CFD (CFX, Fluent) modüllerinde tecrübe sahibi, Tercihen turbomakine tasarım programlarından birinde tecrübe sahibi, Tercihen su pompası üzerine tecrübeli, İŞ TANIMI Yeni projeler için su pompası ve termostat tasarımı yapmak, yapılan tasarımların CFD simülasyonlarının doğrulanması.

Anahtar Kelimeler: Tasarım, Mühendis , Kırpart

Kırpart Otomotiv

Yetkişi Kişi: kariyer.net
Telefon: (0224) 586 53 50
E-Posta: kirpart@kirpart.com.tr

isorhangazi.com nasıl çalışır?

Orhangazi'nin iş ve eleman sorununa çözüm yaratmak amacıyla hazırladığımız bu platformda çok hızlı eleman ve iş ilanı yayınlayabilirsiniz.

İlan Ver

İster eleman arayan firma ol, ister iş arayan eleman. isorhangazi.com platformunda çok hızlı ilan yayınlayabilirsin.

İlanları Tara

Girilmiş ilanlarda firma adına, iş başlığına veya anahtar kelimelere göre aramanı yap, sonuçları hemen listele.

Eleman/İş bul

isorhangazi.com'da yayınlanmış yüzlerce ilan arasından hayalindeki işe yada elemana isorhangazi.com farkıyla hemen ulaş.